Nested Permission (8.x-4.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Parent
gl: Pai

en: Name
gl: Nome

en: About
gl: Información

en: Parent ID
gl: ID do pai

en: Machine Name
gl: Nome de sistema

en: Edit permissions
gl: Editar permisos
