Nested Permission (8.x-4.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Roles
oc: Ròtles

en: About
oc: A prepaus

en: Machine Name
oc: Nom sistèma
