Nested Permission (8.x-4.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
