Nested Permission (8.x-4.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Parent
pt: Superior

en: Name
pt: Nome

en: Roles
pt: Papéis

en: About
pt: Sobre

en: Parent ID
pt: ID do pai

en: Machine Name
pt: Nome de Máquina

en: Edit permissions
pt: Editar permissões
