Nested Set (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Weight
ar: الوزن

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Hierarchy
ar: التدرج

en: Save
ar: حفظ

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: Database storage size
ar: مساحة تخزين قاعدة البيانات

en: There are no @label yet.
ar: لا يوجد @label حتى الان.
