Nested Set (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Hierarchy
bo: རིམ་པ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
