Nested Set (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Hierarchy
eo: Hierarkio

en: Save
eo: Konservu

en: Database storage size
eo: Grandeco de memoro de la datumbazo
