Nested Set (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Weight
es: Peso

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Hierarchy
es: Jerarquía

en: Save
es: Guardar

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Weight for @title
es: Peso para @title

en: Database storage size
es: Tamaño de almacenamiento de la Base de datos

en: There are no @label yet.
es: Todavía no hay @label.
