Nested Set (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Hierarchy
et: Hierarhia

en: Save
et: Salvesta

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Database storage size
et: Andmebaasi maht
