Nested Set (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Hierarchy
he: היררכיה

en: Save
he: שמירה

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Database storage size
he: נפח אחסון מאגר נתונים

en: There are no @label yet.
he: אין עדיין @label.
