Nested Set (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Weight
hi: मान

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Hierarchy
hi: अनुक्रम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन

en: Database storage size
hi: डेटाबेस का भंडारण आकार

en: There are no @label yet.
hi: अभी तक कोई @label नहीं हैं।
