Nested Set (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Weight
id: Bobot

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Hierarchy
id: Hierarki

en: Save
id: Simpan

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: Weight for @title
id: Bobot @title

en: Database storage size
id: Ukuran penyimpanan database

en: There are no @label yet.
id: Belum ada @label.
