Nested Set (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Weight
ja: ウェイト

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Hierarchy
ja: 階層構造

en: Save
ja: 保存

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: Database storage size
ja: データベース容量

en: There are no @label yet.
ja: @labelはまだありません。
