Nested Set (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Hierarchy
jv: Hirarki

en: Save
jv: Simpen

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
