Nested Set (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Hierarchy
lt: Hierarchija

en: Save
lt: Saugoti

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: There are no @label yet.
lt: Dar nėra @label.
