Nested Set (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Hierarchy
lv: Hierarhija

en: Save
lv: Saglabāt

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Database storage size
lv: Datubāzes krātuves izmērs
