Nested Set (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Weight
mr: मुल्य

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Hierarchy
mr: पदक्रम

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Database storage size
mr: डेटाबेसची साठवण्याची क्षमता
