Nested Set (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Weight
nl: Gewicht

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Hierarchy
nl: Hiërarchie

en: Save
nl: Opslaan

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Database storage size
nl: Opslaggrootte database

en: There are no @label yet.
nl: Er zijn nog geen @label.
