Nested Set (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Weight
pl: Waga

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Hierarchy
pl: Hierarchia

en: Save
pl: Zapisz

en: Field types
pl: Typy pól

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Database storage size
pl: Wielkość bazy danych

en: There are no @label yet.
pl: @label nie zostały jeszcze dodane.
