Nested Set (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Weight
ta: எடை

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Hierarchy
ta: படிமுறை

en: Save
ta: சேமி

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
