Nested Set (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Weight
tr: Ağırlık

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Hierarchy
tr: Hiyerarşi

en: Save
tr: Kaydet

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: Database storage size
tr: Veritabanı depolama boyutu

en: There are no @label yet.
tr: Henüz @label yok.
