Nested Set (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Hierarchy
ca: Jerarquia

en: Save
ca: Desa

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Database storage size
ca: Mida d'emmagatzematge de la base de dades

en: There are no @label yet.
ca: Encara no hi ha cap @label.
