Nested Set (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Weight
da: Vægt

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Hierarchy
da: Hierarki

en: Save
da: Gem

en: Field types
da: Felttyper

en: Weight for @title
da: Vægt af @title

en: Database storage size
da: Størrelse på databaselager

en: There are no @label yet.
da: Der er endnu ingen @label.
