Nested Set (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Weight
fi: Paino

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Hierarchy
fi: Hierarkia

en: Save
fi: Tallenna

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Database storage size
fi: Tietokannan tallennustilan koko
