Nested Set (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Hierarchy
gl: Xerarquía

en: Save
gl: Gardar

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: There are no @label yet.
gl: Non hai @label aínda.
