Nested Set (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Weight
hu: Súly

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Hierarchy
hu: Hierarchia

en: Save
hu: Mentés

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Database storage size
hu: Adatbázis tároló mérete

en: There are no @label yet.
hu: Még nincs @label.
