Nested Set (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Weight
oc: Pes

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Hierarchy
oc: Ierarquia

en: Save
oc: Enregistrar

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
