Nested Set (1.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Weight
pt: Peso

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Hierarchy
pt: Hierarquia

en: Save
pt: Guardar

en: Weight for @title
pt: Peso para @title

en: Database storage size
pt: Tamanho do armazenamento da base de dados

en: There are no @label yet.
pt: Ainda não existe @label.
