Nested Set (1.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Weight
ro: Greutate

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Hierarchy
ro: Ierarhie

en: Save
ro: Salvare

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: Database storage size
ro: Mărimea de stocare a bazei de date

en: There are no @label yet.
ro: Nu există @label încă.
