Nested Set (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Weight
ru: Вес

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Hierarchy
ru: Иерархия

en: Save
ru: Сохранить

en: Field types
ru: Типы полей

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: Database storage size
ru: Размер базы данных

en: There are no @label yet.
ru: Пока ещё нет "@label".
