Nested Set (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Weight
uk: Вага

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Hierarchy
uk: Ієрархія

en: Save
uk: Зберегти

en: Field types
uk: Типи полів

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Database storage size
uk: Розмір сховища бази даних

en: There are no @label yet.
uk: Ще немає @label.
