Nested Set (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Weight
vi: Độ nặng

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Hierarchy
vi: Phân cấp

en: Save
vi: Lưu

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
