Neuraflow (1.0.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Content
af: Inhoud

en: Development
af: Ontwikkeling

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Roles
af: Rolle
