Neuraflow (1.0.0) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Content
es: Contenido

en: Development
es: Desarrollo

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Embedded
es: Incrustado

en: Visibility
es: Visibilidad

en: Mode
es: Modo

en: Production
es: Producción

en: Fullscreen
es: Pantalla completa

en: Not restricted
es: Sin restricción

en: Restricted to certain pages
es: Restringido a algunas páginas

en: Visibility Conditions
es: Condiciones de Visibilidad

en: Visibility Condition
es: Condiciones de Visibilidad

en: Show for the listed pages
es: Mostrar las páginas enumeradas

en: Hide for the listed pages
es: Ocultar las páginas enumeradas
