Neuraflow (1.0.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Content
nl: Inhoud

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Embedded
nl: Ingebed

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Roles
nl: Rollen

en: Mode
nl: Modus

en: Production
nl: Productie

en: Environment
nl: Omgeving

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Not restricted
nl: Geen beperking

en: Restricted to certain pages
nl: Beperkt tot bepaalde pagina's

en: Container ID
nl: Container-ID

en: Visibility Conditions
nl: Zichtbaarheidsvoorwaarden

en: Visibility Condition
nl: Zichtbaarheidsvoorwaarde

en: Show for the listed pages
nl: Tonen op deze pagina's

en: Hide for the listed pages
nl: Verbergen op deze pagina's
