Neuraflow (1.0.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Content
fa: محتوا

en: Development
fa: توسعه

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Mode
fa: سبک

en: Not restricted
fa: محدود نشده

en: Restricted to certain pages
fa: محدود یه صفحه‌های خاص
