Neuraflow (1.0.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Content
sk: Obsah

en: Development
sk: Vývoj

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Mode
sk: Režim

en: Production
sk: Produkcia

en: Environment
sk: Prostredie

en: Not restricted
sk: Neobmedzené

en: Restricted to certain pages
sk: Obmedziť pre konkrétne stránky
