Neuraflow (1.0.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Not restricted
th: ไม่จำกัด

en: Restricted to certain pages
th: จำกัดให้เฉพาะบางหน้า

en: Show for the listed pages
th: แสดงหน้ารายการ

en: Hide for the listed pages
th: ซ่อนหน้ารายการ
