Neuraflow (1.0.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Mode
ug: مودېل

en: Fullscreen
ug: تولۇق ئېكران

en: Not restricted
ug: چەكلەنمىگەن
