Neuraflow (1.1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Content
cy: Cynnwys

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Visibility
cy: Gwelededd

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Mode
cy: Modd

en: Production
cy: Cynhyrchiad
