Neuraflow (1.1.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Content
et: Sisu

en: Development
et: Arendus

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Roles
et: Rollid

en: Mode
et: Viis

en: Environment
et: Keskkond

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: Restricted to certain pages
et: Piiratud teatud lehtedega.

en: Visibility Conditions
et: Nähtavuse Tingimused

en: Visibility Condition
et: Nähtavuse Tingimus

en: Show for the listed pages
et: Näita loetletud lehtedel

en: Hide for the listed pages
et: Peida loetletud lehtedel
