Neuraflow (1.1.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Development
hi: उद्विकास

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Roles
hi: भूमिका

en: Mode
hi: प्रकार

en: Not restricted
hi: प्रतिबंधित नहीं

en: Restricted to certain pages
hi: कुछ पन्नों के लिए प्रतिबंधित

en: Visibility Conditions
hi: दृश्यता की स्थिति

en: Visibility Condition
hi: दृश्यता स्थिति

en: Show for the listed pages
hi: सूचीबद्ध पृष्ठों के लिए दिखाएँ
