Neuraflow (1.1.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Content
hu: Tartalom

en: Development
hu: Fejlesztés

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Embedded
hu: Beágyazott

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Mode
hu: Mód

en: Production
hu: Termelés

en: Environment
hu: Környezet

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: Not restricted
hu: Nem korlátozott

en: Restricted to certain pages
hu: Bizonyos oldalakra korlátozva

en: Container ID
hu: Tárolóazonosító (azaz „Container ID”)

en: Visibility Conditions
hu: Láthatóság feltételei

en: Visibility Condition
hu: Láthatóság feltétele

en: Show for the listed pages
hu: Megjelenítés a felsorolt oldalakon

en: Hide for the listed pages
hu: Elrejtés a felsorolt oldalakon
