Neuraflow (1.1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Roles
hy: Դերեր

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում
