Neuraflow (1.1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Content
id: Konten

en: Development
id: Pengembangan

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Roles
id: Peran

en: Not restricted
id: Tidak dibatasi

en: Restricted to certain pages
id: Terbatas pada halaman tertentu

en: Visibility Conditions
id: Kondisi Visibilitas

en: Visibility Condition
id: Kondisi Visibilitas

en: Show for the listed pages
id: Tampilkan untuk halaman yang tercantum

en: Hide for the listed pages
id: Sembunyikan untuk halaman yang tercantum
