Neuraflow (1.1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Content
kk: Контент

en: Development
kk: Дамыту

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Visibility
kk: Көріну

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Mode
kk: күй
