Neuraflow (1.1.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Content
ru: Содержимое

en: Development
ru: Разработка

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Embedded
ru: Встроенный

en: Visibility
ru: Видимость

en: Roles
ru: Роли

en: Mode
ru: Режим

en: Environment
ru: Окружение

en: Fullscreen
ru: Во весь экран

en: Not restricted
ru: Без ограничений

en: Restricted to certain pages
ru: Ограничено для определённых страниц

en: Container ID
ru: ID контейнера

en: Visibility Conditions
ru: Условия видимости

en: Visibility Condition
ru: Условие видимости

en: Show for the listed pages
ru: Отображать на перечисленных страницах

en: Hide for the listed pages
ru: Скрывать для перечисленных страниц
