Neuraflow (1.1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Roles
sq: Rolet

en: Mode
sq: Mënyrë
