Neuraflow (1.1.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Content
uk: Вміст

en: Development
uk: Розробка

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Embedded
uk: Вбудований

en: Visibility
uk: Видимість

en: Roles
uk: Ролі

en: Mode
uk: Режим

en: Production
uk: Експлуатація

en: Environment
uk: Середовище

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: Not restricted
uk: Без обмежень

en: Restricted to certain pages
uk: Тільки для певних сторінок

en: Floating
uk: Вільно переміщуються екраном

en: Visibility Conditions
uk: Умови видимості

en: Visibility Condition
uk: Умова видимості

en: Show for the listed pages
uk: Показати тільки для перелічених сторінок

en: Hide for the listed pages
uk: Приховати для перелічених сторінок
