Neuraflow (1.1.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Content
vi: Nội dung

en: Development
vi: Phát triển

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Embedded
vi: Nhúng

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Roles
vi: Vai trò

en: Mode
vi: Chế độ

en: Production
vi: Sản phẩm

en: Environment
vi: Môi trường

en: Fullscreen
vi: Toàn màn hình

en: Not restricted
vi: Không hạn chế

en: Restricted to certain pages
vi: Hạn chế đối với một số trang

en: Floating
vi: Nổi
